if_photoif_put_inmenu
Забудова
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 113-22-88 Показати
+38 (095) +38 (095) 113-22-88 Показати

ПАРКАННІ СТОВПИ З ДЕКОРАТИВНОГО БЛОКУ

26 березня 2018

ПАРКАННІ СТОВПИ З ДЕКОРАТИВНОГО БЛОКУ

Парканні стовпи з декоративного блоку

Опорні стовпи із бетону один із самих практичних і надійних варіантів для паркану з декоративного блоку, цегли, металу, дерева, тощо.

Міцний і довговічний бетон ідеально підходить в якості основи для парканів, оскільки не піддається впливу корозії, як метал, не гниє та не боїться вологи, як деревина і дешевший та значно простіший у роботі, як цегла і камінь.

Ідеальним варіантом для будівництва стовпів є кутовий декоративний блок або ж наборний стовповий блок «рваний камінь». Паркан з такими стовпами може мати будь-яку висоту і ширину 40*30, або 40*40 см. Завершенням образу служать кришки на стовп різних форм та кольорів, які виділятимуть ваш паркан серед інших.

Декоративний блок володіє наступними позитивними якостями:

– морозостійкість;

– довговічність;

– міцність та надійність;

– гарний зовнішній вигляд;

– широка кольорова гама.

Для надійності та міцності, порожнини стовпа слід армувати та заливати бетоном і тоді його можна будувати навіть на проблемних ділянках. Особливо важливий цей момент для стовпів, які є опорними під браму та хвіртку, де постійно присутнє бокове навантаження.

Паркан  та стовпи із декоративного блоку «рваний камінь» органічно вписуються в будь який архітектурний стиль і ніскільки не посувається елітному паркану із цегли.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×