if_photoif_put_inmenu
Забудова
Зателефонуйте нам!
+38 (098) +38 (098) 113-22-88 Показати
+38 (095) +38 (095) 113-22-88 Показати

КЛАССИЧЕСКИЙ ЗАБОР ИЗ ДЕКОРАТИВНОГО КАМНЯ

26 березня 2018

КЛАСИЧНИЙ ПАРКАН З ДЕКОРАТИВНОГО КАМЕНЮ

Паркан – це класичний варіант огорожі, приховує приватну територію від сторонніх очей. Така конструкція не тільки виконує захисну функцію, а й задає характер всієї ділянки. Він стає частиною дизайнерського рішення. А паркан з декоративного каменю, до всього іншого, додає будинку самі привабливі візуальні риси.

Види огорож з декоративного каменю

Останнім часом, вельми популярним серед власників заміських будинків користується штучний камінь. Особливо часто його використовують при облицюванні будівель, зведенні парканів та іншого роду огороджувальних конструкцій. Але слід знати про те, що існує три основних види декоративного каменю.

керамограніт

Щоб зробити керамограніт, потрібно глина і мінеральні добавки. Суміш пресують під тиском, а після піддають випалу. Зовні такий виріб буде нагадувати плитку керамічну. Керамограніт володіє термостійкістю і високою міцністю. Зовні може бути:

 • матовим;
 • глянцевим;
 • рельєфним;
 • глазурованою.

Декоративний камінь на основі бетону

Для виробництва штучного каменю, в основі якого лежить бетон, використовують фарбувальні пігменти, керамзит, крихту і пемзу. Існує два способи виготовлення такого матеріалу:

 • Метод No1.Вібропрессованіе передбачає формувальну заливку бетонної суміші, яка виробляється під певним тиском і вібрацією.
 • Метод No2.Вібролітье – спеціальну суміш розливають по формах, зовні нагадує відбиток натурального каменю, а потім ущільнюють суміш вібрацією.

Вібропресування використовується при створенні французького каменю . Купити паркан з такого матеріалу, значить, зробити ставку на естетику і довговічність.

агломерати

Камінь даного виду створюють при використанні поліефірних смол. До даного компоненту додають кам’яну крихту (вапняк, граніт і мармур). Найчастіше його використовують для оформлення предметів інтер’єру і для декоративних меблів.

Переваги і недоліки

На сьогоднішній день будівельний ринок пропонує споживачеві широке розмаїття огороджувальних конструкцій. Можна купити паркан на дачу або для заміського будинку практично з будь-якого матеріалу. Але особливої ​​уваги заслуговує декоративний камінь.

Переваги штучного каменю:

 • по-перше, камінь – це матеріал, який не піддається впливу природних явищ і має високий рівень міцності;
 • по-друге, декоративний камінь має відмінну вогнестійкість;
 • по-третє, декоративний камінь, як і природний, – це матеріал екологічно чистий;
 • по-четверте, окремі види декоративного каменю мають цілком приємну ціну;
 • по-п’яте, декоративний камінь можна використовувати для комбінованої кладки.

До всього іншого, огорожу, виконане з такого матеріалу, прослужить довгі роки. У каталозі продукції компанії «Забудова» представлено широкий асортимент бруківки з природного каменю та колотих блоків. Отримати детальну інформацію про матеріал завжди можна за телефоном, вказаним на сайті.

Що ж стосується недоліків декоративного каменю, використовуваного для будівництва парканів, то до таких відносять:

 • по-перше, для спорудження огороджувальної конструкції з даного матеріалу необхідно буде звести фундамент;
 • по-друге, весь процес будівництва паркану передбачає наявність особливих навичок;
 • по-третє, кладка може зайняти багато часу.

Перш ніж почати будівництво паркану з штучного каменю рекомендується звернутися до фахівця і вибрати вид матеріалу, кладку і дизайн майбутньої конструкції.

Не знаєте де купити паркан з декоративного каменю за вигідною ціною? Звертайтеся в компанію «Забудова», досвідчений фахівець розповість про різноманіття варіантів і дасть вичерпну відповідь на яке вас цікавить.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×